Ako si nájsť ideálne dvere pre váš domov iba niekoľkými kliknutiami?

Zjednodušte si cestu k vaším vysnívaným vchodovým dverám vďaka novému konfigurátoru PERITO. Budete ho používať s ľahkosťou pričom máte možnosť si vybrané dvere virtuálne preniesť až k vám domov. Staňte sa na chvíľku grafikom a vytvorte si v okamihu vlastnú vizualizáciu výberu dverí, medzi ktorými sa môžete v pokoji rozhodovať.

Veríme, že oceníte niektoré bonusové funkcie, ktoré Vám výber ešte viac uľahčia. Konfigurátor dverí môžete používať na PC, tablete aj v mobile. Jednoducho konfigurujete kedykoľvek a kdekoľvek aj na cestách.

PC, smartphone

Ďalšou veľkou prednosťou je možnosť uloženia rozpracovanej či hotovej konfigurácie. Môžete sa tak vďaka unikátnemu kódu k práci kedykoľvek vrátiť alebo s týmto kódom pokračovať s upresnením parametrov u našich partnerov (predajcov okien a dverí) a získať tak cenovú ponuku. Hotovú konfiguráciu si môžete uložit v pdf, poslat e-mailom alebo vytlačiť.

Prostredie, v ktorom tvorite je veľmi intuitívne a prevedie vás jednotlivými krokmi.

Najskôr si zvolíte materiálové prevedenie a vyberiete si produktovú sériu, alebo ak u nás nie ste prvýkrát, môžete si vyhľadať priamo jeden z viac ako 200 ponúkaných modelov.

Model

Záleží nám na každom detaile a preto aj v tomto prostredí to nie je odlišné. Nasimulovať si môžete nielen parametre modelu, ale aj napr. zvoliť prípadne plánovaný nadsvetlík či bočné fixné presklenie. Určite si vďaka tejto možnosti lepšie predstavíte vaše finálne dvere ako celok.

Konfigurácia výplní pre vchodové dvere je plná možností. Vyskúšať môžete neobmedzenú paletu povrchových úprav nielen pre exteriérovú, ale aj interiérovú stranu dverí. Na výber je vzorkovník farieb RAL, štrukturálnych farieb i z dekoratívnych fólii imitujúcich vzhľad dreva. Grafickým zobrazením vám rovnako uľahčíme predstavu pri voľbe vloženej alebo prekryvnej varianty rámu krídla dverí.

S farbami fasády vášho domu sa môžete pohrať pri základnom náhľade dverí. Iste oceníte funkciu vloženia zvolených dverí do modelového domu či do vašej vlastnej reálnej fotografie.

S ľahkosťou vyskúšate ponúkané ornamentné či dekoratívne presklenia pre konkrétnu výplň.

Pre uľahčenie následnej komunikácie s našimi partnermi (predajcovia okien a dverí), môžete doplniť aj presné či približné rozmery vašich vchodových dverí, rovnako či ide o pravú alebo ľavú, dovnútra či von otváravú variantu.

A záverom, ako sme sa už zmienili, si môžete vygenerovať unikátny kód, uložiť konfiguráciu v pdf, odoslať konfiguráciu e-mailom alebo jednoducho vytlačiť celú špecifikáciu. S týmito údajmi môžete osloviť našich partnerov s pomerne jednoznačne charakterizovaným dopytom a môžete tak bez ďalších prieťahov obdržať komplexnú cenovú ponuku.

Dúfame, že práca s novým konfigurátorom dverí bude pre vás zábavou a zároveň vám uľahčí výber vašich nových vchodových dverí.