Domovská stránka /O nás / Kariéra / Obchodní zástupce pro ČR

Právě hledáme

Obchodní zástupce pro čr

„Jsme PERITO a milujeme design. Už téměř 30 let oblékáme vchodové dveře do slušivých tvarů a jsme v tom opravdu dobří.
Jsme výrobní firma, takže co si vymyslíme, to si i vyrobíme a prodáme“

Do našeho týmu na obchodní oddělení hledáme kolegu, kolegyni na pracovní místo:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro ČR

Inzerát ke stažení

Požadujeme

  • ukončené minimálně středoškolské vzdělání
  • komunikační schopnosti
  • flexibilita a ochota učit se novým věcem
  • ŘP skupiny B
  • znalost práce na PC
  • praxe a zkušenosti s obchodem výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní a perspektivní české společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • plnou podporu pro dosažení nadstandardních výsledků
  • možnost home-office
  • notebook, mobilní telefon, služební automobil
  • práci na hlavní pracovní poměr

Náplň práce

  • péče o stávající zákazníky
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků a identifikování dalších příležitostí pro spolupráci
  • konzultace a poradenství k sortimentu
  • plánování a realizování obchodních schůzek
  • vytváření zápisů z jednání a evidence informací o zákaznících
  • monitorovaní a sledování trhu – konkurence, zákaznické potřeby a analýzy

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na email: kariera@perito.cz nebo odpovězte prostřednictvím tlačítka Poslat žádost o místo.