Domovská stránka /O nás / Kariéra / Obchodní manažer/ka

Právě hledáme

Obchodní manažer/ka

„Jsme PERITO a milujeme design. Už téměř 30 let oblékáme vchodové dveře do slušivých tvarů a jsme v tom opravdu dobří.
Jsme výrobní firma, takže co si vymyslíme, to si i vyrobíme a prodáme“

Do týmu na obchodní oddělení hledáme kolegu/kolegyni na pracovní pozici:

OBCHODNÍ MANAŽER/KA

Inzerát ke stažení

Náplň práce

  • zodpovědnost za obchodní požadavky firmy
  • předkládání podkladů a vyjednávání kalkulací
  • pravidelný reporting
  • poradenství k sortimentu
  • plánování a realizování obchodních jednání
  • starost o klíčové zákazníky
  • monitorování a sledování trhu (konkurence, zákaznické potřeby a analýzy)

Požadujeme

  • ukončené minimálně středoškolské vzdělání
  • znalost B2B segmentu výhodou
  • komunikační schopnosti
  • flexibilita a ochota učit se novým věcem
  • ŘP sk. B
  • praxe a zkušenosti s obchodem výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní a perspektivní české společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • mimořádné prémie dle dosažených výsledků
  • příspěvek na stravování ve firmě
  • po dohodě částečný home-office
  • notebook, mobilní telefon

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na email: kariera@perito.cz nebo odpovězte prostřednictvím tlačítka Poslat žádost o místo.

Vybraní uchazeči budou zváni na výběrové řízení od 8. 7. 2024.