Doplnky

Madlá, kľučky, rozety

Nezanedbateľnou a často veľmi dôslednou dizajnovou súčasťou vchodových dverí je vhodne zvolené madlo, klasická kľučka alebo guľa. U našich partnerov ďalej môžete vyberať taktiež z biometrických prístupových systémov, ktoré vám umožňujú otvoriť dvere bez kľúčov snímačom odtlačku prsta alebo napríklad pomocou klávesnice.

Madlá vyosené

Madlá kolmé

Madlá špeciálne (mat.)

Kľučky rozetové

Rozety

Kľučky štítkové

Rozšírili sme ponuku doplnkov o matné čierne prevedenie, zapustené dizajnové madlá a možné podsvietenie viacerých typov madiel.

Kompletná ponuka doplnkov.

Klopadlá

Klopadla sú z lakovanej mosadze. Údržba sa realizuje bežne dostupnými čistiacimi prostriedkami určenými pre tento druh materiálu. Pri výbere klopadla je potrebné vyrobcu okien a dverí (partnera PERITO) informovať o presnom umiestnení tohto doplnku. Pre výplne s nerezovými aplikáciami nedoporučujeme zlaté doplnky.

Kukátka

Pri objednaní vchodových dverí s kukátkom, je nutné špecifikovať umiestnenie tohto doplnku. V akej výške (v mm) bude umiestnené od spodnej hrany dvernej výplne. Pre výplne s nerezovými aplikáciami nedoporučujeme zlaté doplnky.

Listové vhody

Listové vhody je možné objednať pre výplne do maximálnej hrúbky 40 mm. V ponuke sú klasické aj zateplené listové vhody. Pre výplne s nerezovými aplikáciami nedoporučujeme zlaté doplnky. Viac informácii obdržíte u partnerov PERITO (výrobcov okien a dverí).

Katalógy vchodových dverí PERITO

 

Katalogy Perito
Copyright © PERITO s.r.o.
Vchodové dvere a dverové výplne na mieru