Ostatné produkty

Madlá, kľučky

Vzhľad vchodových dverí vytvára nielen ich dizajn, ale taktiež vhodne zvolená kľučka, rozeta, štýlové madlo alebo ďalšie základné súčasti dverí. Pri kľučkách sa môžete rozhodovať medzi štítkovou alebo rozetovou variantou. Pri madlách je možností oveľa viac. Ponúkame madlá vyosené alebo veľmi obľúbené kolmé madlá, umiestnené priamo do tela výplne. Veľkú úlohu pre celkový vzhľad zohráva aj zvolená dĺžka či hrúbka madla. Nezabúdame ani na ponuku biometrických prístupových systémov a dom môžete otvoriť napríklad snímačom odtlačku prsta skenerom, ktorý môže byť zabudovaný priamo v madle alebo vo fasáde vášho domu. Viac informácií získate u našich partnerov.

Madlá

Kľučky

Doplnky

Všetky doplnky sú vyrobené z ušľachtilých materiálov s povrchovou úpravou. Montáž doplnkov vykonávame už v priebehu výroby dverovej výplne, pretože pre niektoré doplnky je nutná špeciálna príprava. Nie je teda vhodné montovať doplnky svojpomocne na hotovú už nainštalovanú výplň.

Nedoporučujeme kombinovať zlaté doplnky s dverovými výplňami série Elegance, ktoré sú zdobené nerezovými rámčekmi a pôsobili by navzájom rušivo.

V prípade objednania kukátka špecifikujte výrobcovi vašich dverí (partner PERITO) presné umiestnenie tohto výrobku !

Klopadlá

Kukátka

Listové vhody

Presklenie

Presklenie

 

Významnú úlohu pri výbere vchodových dverí zohráva aj voľba vhodného presklenia. Presklenie môže mať vplyv nielen na vzhľad dverí a priepustnosť svetla, ale aj na bezpečnosť či napríklad na údržbu.

Zasklievací predpis

Jadro P

NOVINKA

Dilatačné jadro so špeciálnou pružnou vrstvou je určené pre podmienky fungovania, kde sú kladené zvýšené nároky na dilatáciu dverného systému. Je možné ho zvoliť pri produktových sériách VIZUAL, ELEGANCE a START (plastové výplne). Je potrebné venovať zvýšenú pozornosť špecifickému spôsobu zasklenia výplne.

Panely

PER-IZOL

Sme špecializovaným výrobcom rôznych druhov sendvičových panelov s využitím nielen v stavebnom priemysle. Pre našich partnerov vyrábame štandardné druhy sendvičových panelov, ale aj špeciálne panely podľa zadania od zákazníka. Tieto panely potom môžu plniť rôzne požiadavky na hrúbku, pevnosť, tepelnú či zvukovú izoláciou.

Sendvičové panely PER-IZOL

Pestrý výber pre váš dom

PERITO s.r.o.
Dyje 163, 669 02 Znojmo, Česká republika
tel.: +420 515 210 777
fax: +420 239 017 341
e-mail: 

Katalógy vchodových dverí PERITO

 

Katalogy Perito
Copyright © PERITO s.r.o.
Vchodové dvere a dverové výplne na mieru