Jadro dverí – vnútorné zloženie sendviča

Spoločnosť PERITO dbá na to, aby všetky výrobky zodpovedali najvyššej kvalite. Rôzne druhy sendvičov sa líši použitými
materiálmi a výztuhami, o ktorých sa informujte u svojho dodávateľa.

Jadro P

Jadra

NOVINKA

Dilatačné jadro so špeciálnou pružnou vrstvou je určené pre podmienky, kde výrazne rastú nároky na dilatáciu. Je možné ho zvoliť v produktových sériách VIZUAL a ELEGANCE.
Je potrebné venovať pozornosť špecifickému spôsobu zasklenia výplnezpůsobu zasklení výplně.

Zasklievací predpis pre stiahnutie TU

Viac o jadre P

Jadro A

Jadra

Jadro „A“ je vytvorené samotným extrudovaným polystyrénom. Pre výplne plastové je toto jadro dostatočné vo všetkých bielych variánt s plošne menšou plochou presklenia. V prípade väčšej plochy presklenia (Stela S2, S3, Eva S8 atď.) doporučujeme zvoliť jadro „D!

Jadro B

Jadra

Jádro „B“ tvorí lepený sendvič v zložení 2 dosiek a extrudovaného polystyrénu, medzi ktorými je vlepená hliníková platňa hrubá 1 mm. Toto jadro má zvýšenú bezpečnostnú odolnosť, ktorá však nie je potvrdená certifikátom. Bezpečnostný certifikát je možné získať len pre komplexné dvere ako celok, nie pre samotnú dvernú výplň. Jadro sa používa len pre hladké biele dosky PVC s rozmerom 2000 x 1000 mm, alebo pre dosky s drevodekorom o rozmere 2150 x 900 mm.

Jadro D

Jadra

Jádro „D“ je vyrobené kombináciou extrudovaného polystyrénu a vrchných dosiek s výztuhou hrúbky 10 mm. Táto skladba vykazuje optimálnu pružnosť a pevnosť jadra, je teda ideálna pre použitie v plastových dverných výplniach s povrchovou úpravou dekoru dreva. Doporučená je len pre ABS výplne.

Hodnoty prestupov tepla pre jednotlivé dverné výplne nájdete TU

Prečo si vybrať PERITO

Jadra

29+

rokov skúseností

Jadra

250 000+

spokojných zákazníkov

Jadra

200+

modelov dverí

Jadra

300+

dekoratívnych možností

Jadra

500+

spolupracujúcich partnerov